Femra më ‘seksi’ në botë, thotë se ka shtuar peshë

Femra më ‘seksi’ në botë, thotë se ka shtuar peshë

988
0

Ajo është e famshme për linjat e saj për t’ia pasur zili, duke kryesuar madje listat si një nga femrat më seksi në botë.

 

Por Kelly Brook ka zbuluar se jo cdoherë ka mbajtur figurën e saj sensacionale pasi disa herë përdor edhe patate të skuqura dhe pije alkoolike.

 

Modelja britaneze thotë se madhësia e saj është rritur nga 12 në 14/16, pasi dieta e saj përmbante ushqime të rënda./