Fansja i thotë na ndave nga burri, Françeska Jaçe bën komentin EPIK...

Fansja i thotë na ndave nga burri, Françeska Jaçe bën komentin EPIK [FOTO]

376
0

Françeska Jaçe, është kthyer në një nga personazhet më të komentuara shqiptare, e kjo për shkak të formave të saj trupore.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku ndan me ndjekësit e saj foto nga më të ndryshmet dhe shpesh herë bëhet pjesë e “debateve” me ta.

Por më epiku ishte ai i një fanseje, e cila i thotë me shaka “më ndave nga burri, si pëlqej më unë” dhe Françeskës nuk i shpëtoi ky mesazh, por reagoi me shaka duke i thënë: “Hahahah të bëj biletën unë dmth”

auto_nukipql1554966933.png