Erjona Sulejmani dhe Rike Roçi ‘djegin’ rrjetin me fotot e fundit, pozojnë...

Erjona Sulejmani dhe Rike Roçi ‘djegin’ rrjetin me fotot e fundit, pozojnë ‘topless’

428
0

Erjona Sulejmani dhe Rike Roçi janë dy nga vajzat më simpatike dhe më të diskutuara të ekranit. Megjithëse nuk jetojnë në Shqipëri, të dyja e kanë jetën të lidhur ngushtë me vendlindjen ku rikthehen shpesh, herë për të kaluar kohë me miqtë dhe familjarët dhe herë për projekte televizive. Së fundmi, dy mikeshat po kalojnë disa ditë pushimi në shoqërinë e njëra-tjetrës dhe vendi që kanë zgjedhur është Spanja.

 

Sigurisht, fotot provokuese nga të dyja nuk mund të mungonin, pasi Erjona dhe Rike identifikohen me pozat tërheqëse, por këtë herë i kanë habitur të gjithë. Dy bukuroshet janë shfaqur ‘topless’ dhe fotot i kanë publikuar në ‘Instagram’, ku nuk kanë munguar komentet nga ndjekësit.

Image

Mjafton të shohësh këto foto për të kuptuar se vajzat po kalojnë momente të paharrueshme dhe po e shijojnë kohën me njëra-tjetrën.