Eni Koçi në foto ‘bomb’, në koncert ‘petë’ (Foto)

Eni Koçi në foto ‘bomb’, në koncert ‘petë’ (Foto)

93
0

Këngëtarja Eni Koçi njihet për format e saj të dëshiruara.Ajo nuk heziton që ato ti hedh në rrjetet sociale, shkruan arbresh.Por, vihet në dyshim se të pasmet a janë reale apo Eni përdor photoshop për ti rregulluar fotot.Për më shumë shikoni fotot e saj se si duket ajo në një koncert të zakonshëm.Shikoni dhe gjykoni vet.

22-640x360

55-640x360

66

88

loading...