Eliona Pitarka uron për ditëlindje ‘të vetmin njeri që e kupton” (Foto)

Eliona Pitarka uron për ditëlindje ‘të vetmin njeri që e kupton” (Foto)

520
0

dfdfd_1475410110-7017591

Aktorja e “Apartamentit 2XL” ka publikuar në Instagram një foto me një urim special ditëlindje për një person shumë të dashur për të.

“Boo-ja ime ka ditelindjen, Happy birthday boo jam shume e lumtur qe te kam njohur , je nder te vetmet qe di te me kuptosh edhe pa folur dhe e vetmja qe di si te me besh te qesh eshte kur jam sad Love you,”-shkruan Eliona në Instagram. Këtë urim të veçantë aktorja e ka bërë për kolegen e saj në spektakël, e cila gjithashtu është edhe këngëtare, Egzona Ademi./Gazeta Express/