Elektriçisti im hamshor, më çmendi me duart e tij magjike

Elektriçisti im hamshor, më çmendi me duart e tij magjike

517
0

landscape-1464125239-gs-reasons-he-doesnt-initate-sex-160524-780x439-696x392-650x411

Atë ditë nuk kam për ta harruar kurrë, edhe pse jam koshiente që ky veprim i imi ishte mëkat dhe tradhëti ndaj burrit tim. Unë me burrin kishim 10 vjet të martuar, por gjatë 3 viteve të fundit martesa jonë nuk po funksiononte siç duhet, gati gati kishim harruar të bënim seks me njëri-tjetrin, pikërisht kjo ishte arsyeja kryesorre se përse unë vendosa të tradhëtoja burrin, me djaloshin 22 vjeçar.

Një ditë krejt papritur mu dogj rrjeti elektrin në shtëpi dhe për këtë kërkova ndihmën e një elektriçisti, i cili mu përgjigj duke ardhur menjëherë.

Sapo hyre tek dera u magjepsa nga trupi i tij muskuloz, por edhe ai nuk ja ndau sytë për asnjë moment gjoksit tim bombastik.

Burri atë ditë nuk ndodhej në shtëpi, pasi ishte me shërbim jashtë qytetit. Gjatë kohës që elektriçisti I ri po lidhte telat elektrikë, mua më rrinte mëndja se sa mir5ë mund ti përdorte duart e tij mbi trupin tim.

Pasi mbaroi punë unë e ftova që të pinte një kafe, pasi ishte lodhur shumë. Por ai tha se nuk I pëlqente të pinte kafe por donte një gotë uiski. Kështu të dy dalngadalë filluam të bënim muhabet, por duke i hedhur njëri-tjetrit dhe komplimenta mbi trupat tanë të bukur.

Në një moment ndodhi ajo që unë dëshiroja aq shumë, ai filloi të më ledhatojë këmbët e mia seksi. Unë nuk durova shumë dhe u hodha menjëherë mbi trupin e tij duke e mbytur me puthje, pas kësaj filloi një film i gjatë askion ku protagonistët sigurisht ishim ne të dy, unë dhe i dashuri im i ri.

Pavarësisht të gjithave, ende nuk ndihem fajtore për atë që bëra, pasi jam ndier vërtetë e magjepsur me atë çfarë më bëri elektriçisti im hamshor.