FOTO +18/ Nuk përmbahen modelet, harbohen me njëra-tjetrën

FOTO +18/ Nuk përmbahen modelet, harbohen me njëra-tjetrën

2118
0

Disa foto tepër erotike janë duke qarkulluar gjatë ditës së sotme në internet, ku dy vajza të famshme, modele të njohura, shihen teksa puthen plot epsh me njëra-tjetrën.

Në foto shihet Jacqui Ryland, e cila nuk e ka përmbajtur veten teksa dilte nga “Cafe de Paris” në Londër, me mikeshën e saj Gemma Krizz. Ato kanë janë afruar tepër mes tyre dhe kanë dhënë spektakël duke tërhequr vëmendjen e kalimtarëve e të paparacëve njëkohësisht.

Të dyja nuk e kanë patur aspak problem bërjen e këtij veprimi, ndërsa kanë pranuar më herët se janë të fiksuara pas fotove e se bëjnë gati 100 selfie në ditë. Në fund të fundit, vajzat kanë dashur pak vëmendje e kanë ditur si ta marrin.