E pazakontë, gjarpri sulmon të rinjtë brenda qendrës së internetit (Video)

E pazakontë, gjarpri sulmon të rinjtë brenda qendrës së internetit (Video)

326
0

Sulmi nga nje gjarper ne nje internet kafe ne Tajlande

Në Tajlandë është filmuar një diçka e pazakontë, ku një gjarpër ka hyrë brenda një internet kafeje dhe ka sulmuar të rinjtë që ishin duke luajtur në kompjuterat aty.Në video shihet se si njëri nga djemtë tenton të dalë nga internet dhe porsa ka hapur derën një gjarpër ka hyrë me shpejtësi duke i traumatizuar të gjithë personat që ndodheshin brenda. Të gjithë personat që ndodheshin në qendrën e internetit janë larguar menjëherë duke hipur sipër karrigeve apo duke shkuar në anën tjetër të internet kafesë. Gjithçka është filmuar nga kamerat e brendshme të internetit. Për fat të mirë asnjë person nuk u lëndua nga sulmi i gjarprit.

loading...