E fundit/ Identifikohet, ja kush është gruaja që u gjet e vrarë...

E fundit/ Identifikohet, ja kush është gruaja që u gjet e vrarë sot

428
0

Është identifikuar gruaja që u gjend e vrarë sot buzë liqenit të Sharrës. Gruaja është Lirie Xhepa e moshës 45 vjeç, dhe në trup iu gjendën 3 plumba. Dyshohet se gruaja është vrarë në një vend tjetër dhe është hedhur aty për të humbur gjurmët. Krahas plagëve të plumbave në trup, gruaja kishte edhe shenja dhune në kokë, që dyshohen se janë bërë me sende të forta.