Tags Posts tagged with "E fundit/ Identifikohet"

Tag: E fundit/ Identifikohet

E fundit/ Identifikohet, ja kush është gruaja që u gjet e...

Është identifikuar gruaja që u gjend e vrarë sot buzë liqenit të Sharrës. Gruaja është Lirie Xhepa e moshës 45 vjeç, dhe në trup...