Dua Lipa në një pozë të ëmbël me të dashurin nga New...

Dua Lipa në një pozë të ëmbël me të dashurin nga New Yorku

325
0

Këngëtarja e njohur Dua Lipa ka pak muaj që ka nisur një lidhje të re. Paul Klein është mashkulli i cili gjendet tashmë në krahët e këngëtares shqiptare, e cila ngjiti majat e suksesit në tregun ndërkombëtar. Ata shfaqen vazhdimisht së bashku, dhe nuk ndahen asnjëherë nga njëri-tjetri. Dua së fundmi është nisur në udhëtim drejt Las Vegasit për koncertin e radhës, ndërsa Paul e ka shoqëruar në këtë udhëtim. Pas koncertit, ajo dhe i dashuri i saj kanë vazhduar drejt New Yorkit, qyteti ku do të mbajë mbrëmjen muzikore të radhës. Në një fotografi që Lipa ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram, dyshja shfaqen shumë të ëmbël në një pozë pranë njëri-tjetrit.