Dua Lipa na tregon “pak zogun” (Foto)

Dua Lipa na tregon “pak zogun” (Foto)

683
0

dua_1473877156-2866333

Këngëtarja e njohur me origjinë shqiptare Dua Lipa është është gjithmonë në qendër të mediave rozë fal projekteve që sjell për të gjithë fansat e saj

Derisa së fundi ajo është duke i shijuar pushimet pranë të dashurit të saj shfaqet tejet ‘hot’, madje jashtëzakonisht provokuese ashtu siç nuk jemi mësuar ta shohim asnjëherë Dan, transmeton ORAinfo.

Në Instagram ajo ka publikuar një foto ku shihet pjesa intime e saj dhe pamja të cilën këngëtarja është duke shijuar.