Demi Rose, vajza që nuk zhgënjen kurrë!

Demi Rose, vajza që nuk zhgënjen kurrë!

372
0

Është vetëm 22 vjeçe, por me hiret e saj, Demi Rose ka ‘mahnitur’ miliona fansa, të cilët e ndjekin nëpërmjet Instagramit. Së fundi modelja ka postuar disa foto të tjera mjaft ‘të nxehta’, duke rritur temperaturat në këto ditë vjeshte. Demi Rose u bë e njohur si e dashura e reperit Tyga, por nisur nga kjo, 22 vjeçarja arriti të ndërtonte një karrierë të suksesshme si modele. Ajo ka pozuar shpesh edhe nudo, duke mos i lënë aspak kuriozitet fansave të saj dhe tërhequr vëmendjen në mbarë botën.