Dasma me 600 të ftuar, Afrona zbulon datën e ‘ditës së madhe’

Dasma me 600 të ftuar, Afrona zbulon datën e ‘ditës së madhe’

367
0

Prej kohësh çifti i njohur i shoëbizit Afrona Dika dhe Blero Muharremi kanë lajmëruar se këtë vit do të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

 

Ata kanë rrëfyer se në shtator do të organizojnë një dasmë madhështore në zonën e ‘Ranës së hedhun’, ku do të jenë të ftuar 600 persona.

 

Ndërkohë pak ditë më parë Afrona bëri festën e beqarisë në ishullin Santorini të Greqisë, dhe nëpërmjet postimeve të ndryshme ka zbuluar detaje të ndryshme në lidhje me ceremoninë e dasmës.

 

Së fundmi nëpërmjet një postimi në Instagram Afrona ka zbuluar se dasma do të bëhet në datën 21 shtator

62616123_322804428602524_8793231165239590912_n.png