Çiljeta befason në “Zonë e Lirë”, ja kirurgu që ia zvogëloi gjoksin...

Çiljeta befason në “Zonë e Lirë”, ja kirurgu që ia zvogëloi gjoksin nga 6-a në 3-shi

611
0

ciljeta-xhilaga-dorktor-marko-dhe-perkthyesja

Çiljeta është shfaqur krejt ndryshe në studion e Arjan Çanit këtë të premte.

Ndryshe nga herët e tjera, bukuroshja e ekranit vjen me gjoksin e zvogëluar dhe e veshur me kostum.

Pikërisht veshja e saj ka habitur shumë njerëz që siç shprehet Çiljeta, i kanë thënë se sot ishte veshur si “sekretarja e partisë Lenka Çunko”.

Çiljeta shoqërohet në studio nga kirurgu Italian që ka operuar Çiljetën pra tre muajsh.

Çiljeta ka zvogëluar numrin e gjoksit nga 6 në 3.