Çifti udhëton për në Korçë por i ndodh e papritura! Ja çfarë...

Çifti udhëton për në Korçë por i ndodh e papritura! Ja çfarë mrekullie gjejnë

279
0

Ata janë një nga çiftet më të dashur të mediave rozë të cilët edhe kurorëzuan dashurinë e tyre në një ceremoni madhështore në Shtator. Besi me Xhensilën njihen gjithashtu edhe për dëshirën që kanë të udhëtojnë në vende të ndryshme nga më të bukurat dhe ekzotiket. Por së fundmi ata kanë zgjedhur të shkojnë në një qytet brenda vendit i cili i ka “bekuar” me një mrekulli natyrore. Ata kanë qenë ditën e djeshme pikërisht në Korçë ku edhe kanë përjetuar mrekullinë e borës së parë. Cifti nuk ka hezituar ta ndajë këtë moment të magjishëm me ndjekësit në rrjet duke treguar edhe bukurinë e të rënit borë natën ku ata endeshin nëpër rrugët e qytetit të serenatave. Një magji e natyrës!