Burri denoncon në polici: Më ka ikur gruaja bashke me fëmijët e...

Burri denoncon në polici: Më ka ikur gruaja bashke me fëmijët e mitur

361
0

Një grua është zhdukur nga shtëpia, bashkë me dy fëmijët e saj. Ngjarja ka ndodhur në Durrës ndërsa ka qenë bashkëshorti që ka denoncuar zhdukjen e saj dhe të fëmijëve. “Më datë 25. 09. 2018, shtetasi A. N., vjeç 33, banues në Durrës, kallëzon se bashkëshortja A. N., vjeçe 29, më datë 25. 07. 2018, bashkë me dy fëmijët e mitur nuk është kthyer në banesë. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Durrës. Neni 127 i Kodit Penal”, thuhet në njoftimin e policise.