‘Bunkerë robq*rë’, biznesmeni gay nuk përmbahet: Sa shqiptarë kanë bërë…..

‘Bunkerë robq*rë’, biznesmeni gay nuk përmbahet: Sa shqiptarë kanë bërë…..

271
0

Biznesmeni gay, Elton Ilirjani është padyshim një ndër personazhet më të komentuar në shtypin rozë.

Ilirjani po ashtu është shumë aktiv në rrjetet sociale, dhe tërheq gjithnjë vëmendjen me postimet e tij. Të njëjtën gjë biznesmeni ka bërë edhe së fundmi.

Teksa shfaqet duke pozuar në një bunker, ai përqendrohet në të shkuarën, teksa tregon versionin e tij se çfarë ka ndodhur brenda atyre bunkerëve.

“Sa shqiptarë kanë bërë seks nëpër bunkerë dhe nuk tregojnë? Po sa incest ka ndodhur po në këto bunkerë! Bunkerë rrobqirë…kujtesë perverse, shqipëri hipokrite!!!! Ma ke shpifur sepse nuk po ndryshon…”, shkruan ai në diçiturë.

“Sillu mirë! Bunkerë robq*rë të një mentaliteti robq*rë…Shqipëri ndrysho se le nam’, shkruan ai në një postim tjetër.

Screenshot_2.jpg