Brenda shtëpisë 21 milionë dollarëshe të Jennifer Aniston

Brenda shtëpisë 21 milionë dollarëshe të Jennifer Aniston

147
0

Jennifer Aniston, apo siç njihet më mirë nga fansat shqiptarë Rachel te seriali “Friends”, ka hapur dyert e mansionit të saj për revistën “Architectural Digest”. Aktorja e famshme e ka blerë pronën para 7 vitesh për 21 milionë dollarë dhe e ndan atë me bashkëshortin Justin Theroux. Jennifer tregon për revistën se rregullimet që i ka bërë shtëpisë kanë qenë të vështira, për faktin e thjeshtë se në to donte që të përfshihej edhe burri. “Mësova se të thoja menjëherë “jo” për çdo ide të tij, nuk ishte gjë e mirë”, thotë duke qeshur aktorja.