Blushi: Çfarë do të thoshte Konica për Ramën

Blushi: Çfarë do të thoshte Konica për Ramën

80
0

Kreu i LIBRA-s Ben Blushi me anë të një statusi në Facebook ka ironizuar kërkesën e Edi Ramës ndaj shqiptarëve për një mandat të dytë si kryeministër. Blushi ka përdoru një shprehje të Faik Konicës për të thumbuar kryeministrin.

Mesazhi i Blushit

ÇDO TË THOSHTE KONICA PËR EDI RAMËN

Edi Rama paska thënë se do të bëhet Kryeministër edhe një herë. Sikur ta dëgjonte Faik Konica do thoshte: merrni darët shpejt o trima, hoqëm gozhdën mbeti vrima. Të heqësh Edin dhe të vesh Ramën është si të heqësh gozhdën dhe të mbash vrimën.

loading...