Tags Posts tagged with "Bleona Qerreti"

Tag: Bleona Qerreti

Bleona ‘ngacmon’ Blendi Fevziun (Foto)

Këngëtarja Bleona Qerreti njihet tashmë për ‘ngacmimet’ që ju bën kolegëve dhe miqve të saj në rrjetet sociale. Në një foto të postuar nga moderatori...

Bleona Qerreti tregon se me kënd fle në pesë vitet e...

Pas përlotjes në në televizion , Bleona Qerreti ka pohuar për “Summer Pages” se do të jetë e pranishme në dasmën e ish-burrit të...