Bebushi po vjen? Rihanna mund të na ketë dhënë lajmin më të...

Bebushi po vjen? Rihanna mund të na ketë dhënë lajmin më të madh të ditës

119
0

Ajo u zbulua për herë të parë se ishte në një lidhje romantike me miliarderin arab Hassan Jameel, në qershor të vitit 2017.

Por edhe pse marrëdhënia e tyre ka pasur ndërprerje, Rihanna ka nxitur thashethemet se së shpejti mund të fejohet dhe të bëhet nënë për herë të parë.

Fansat u alarmuan kur panë të hënën se, bukuroshja 31-vjeçare kishte pëlqyer një video në Instagram që fliste për të ardhmen me partnerin e saj.

“Unë shoh një fejesë dhe një bebush”, parashikoi Morgan Stewart në videon që ishte bërë “like” nga Rihanna.

Videoja vazhdonte: “Ende nuk ka ardhur koha sepse ajo ende do që të pijë ndonjë cigare njëherë në një kohë, por unë patjetër shoh një fejesë dhe një fëmijë në dy vjet”.

Nuk kaloi shumë kohë dhe fansat e Rihanna-s e bombarduan me komente të tipit: “Bebushi po vjen”, videon e publikuar në Instagram.

Epo tani jemi gjithë sy e veshë!