Angela Martini dhe Kanye West të dashur! Modelja më në fund e...

Angela Martini dhe Kanye West të dashur! Modelja më në fund e pranon: Po, kemi qenë bashkë … 

166
0

Modelja e njohur Angela në vitin 2011 është përfolur për një lidhje të mundshme me reperin e njohur Kanye Ëest, i cili sot është bashkëshorti i Kim Kardashian.

Ajo asokohe i ka mohuar këto fjalë, por sonte në emisionin “Soirée” me Jonida Shehun në Top Channel e ka konfirmuar.

“Meqë ti nuk e ke problem t’i thuash që ke pasur, ke patur diçka me Kanye West?”, e ka pyetur moderatorja Jonida Shehu.

“Po. A të thash që nuk e kam problem me të thënë?”, ka treguar Angela Martini duke qeshur.

Më tej modelja seksi ka treguar se në fillim e ka mohuar për shkak se nuk i pëlqen zhurmat e kësaj natyre.

 

https://www.instagram.com/p/B40aoGVg3O-/?utm_source=ig_embed&utm_campaign=embed_video_watch_again