Aktorja shqiptare zbulon dhuratën e të dashurit për ditëlindje: “Befasia më e...

Aktorja shqiptare zbulon dhuratën e të dashurit për ditëlindje: “Befasia më e çmendur”

461
0

Olta Gixhari festoi dje 33-vjetorin e lindjes.

Së fundmi aktorja bukuroshe zbuloi se është në një lidhje dhe partneri i saj e ka mbushur me surpriza në këtë ditë të veçantë.

Ai i ka mundësuar Oltës një hedhje me parashutë dhe videon nga ky moment aktorja e ka postuar në Instagram.

“Surpriza më e papritur, më e çmendur dhe qe te le pa fryme”, shkruan Olta.