Aksident në Rinas, përplasen dy makina

Aksident në Rinas, përplasen dy makina

306
0

Aksident në Rinas, përplasen dy makina

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën e Rinasit.

Sipas informacioneve parraprake, mësohet se në aksident janë përfshirë dy automjete.

Nuk dihet ende gjendja shëndetësore e dy drejtuesve të mjeteve.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarjes dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.