Tags Posts tagged with "18 vjeçari dërgohet me helikopter drejt Traumës"

Tag: 18 vjeçari dërgohet me helikopter drejt Traumës

Aksident i rëndë, 18 vjeçari dërgohet me helikopter drejt Traumës

  Një aksident i rëndë ka ndodhur para pak minutash në Pukë. Mësohet se 18 vjeçari ka humbur kontrollin e mjetit dhe për pasojë ka...