87 vjeçarja nga Kosova bëhet hit në rrjete sociale, ushtron fitnes në...

87 vjeçarja nga Kosova bëhet hit në rrjete sociale, ushtron fitnes në shtëpi me veshje tradicionale (Video)

338
0

Një 87 vjeçare nga Kosova vërteton se mosha nuk është tregues për asgjë. Ajo është bërë hit në rrjete sociale ndërsa shihet në një video duke bërë fintes në kushte shtëpie, madje e veshur me rroba tradicionale.

 

“Nëna ime, ♥️ ime, me 87 vjet me tranu orbitrejkun për çdo ditë, vetëm Zoti të ruajt ty dhe te gjitha nënat e kësaj Bote”, ka shkruar i biri Bajrush Ahmeti krahas videos që ka publikuar ne rrjete sociale.

 

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1366687356868728&id=100005824296823