50 vjeçari  humb jetë nga i ftohti, gjendet i pajetë pranë lumit ...

50 vjeçari  humb jetë nga i ftohti, gjendet i pajetë pranë lumit  Marica

121
0

 

 

Një tjetër person është gjetur i pajetë në tepelenë.

Bëhet me dije se viktima është rreth moshës 50 vjeç dhe është gjetur pranë lumit Marica në Tepelenë.

Dyshohet se 50 vjeçari ka ndërruar jetë nga i ftohti.

Ai është gjetur nga një bari i zonës dhe mbi të nuk janë konstatuar shenja dhune

loading...