22-vjeçari rrëfen tmerrin me vajzën eskort: Do të bënim seks por…

22-vjeçari rrëfen tmerrin me vajzën eskort: Do të bënim seks por…

3246
0
Two youngster in their 20's loves having problems in bed
Two youngster in their 20’s loves having problems in bed

Një 22-vjeçar ka rrëfyer për psikologen Deidre në ‘The Sun’, historinë që pati me një femër eskort(shoqëruese me pagesë).

Historia e djalit

“Ishte fundjavë dhe kisha dalë me shokun tim dhe ai sugjeroi që të merrnim disa vajza eskort. Në fillim nuk pranova, por ai më bindi. Shkuam në banesën e shokut tim dhe aty na prisnin disa vajza të bukura të moshës sonë. Filluam të pinim dhe më pas shkuam në dhoma gjumi të veçanta. Isha duke u puthur me njërën prej vajzave dhe gjërat filluan të avanconin, por kur erdhi momenti për të bërë seks, nuk mundesha sepse nuk kisha ereksion. U ndjeva keq, por vajza më tha të mos shqetësohem se kjo gjë u ndodh të gjithë djemve.

I dhashë paratë dhe ajo iku me taksi. Të nesërmen në mëngjes i thashë shokut tim se çfarë më kishte ndodhur. Ai qeshi dhe më tha të mos shqetësohem. Vendosëm që të merrnin sërish vajzat eskortë që kësaj radhe të kryeja marrëdhënie seksuale. Por përsëri nuk munda, pasi nuk kisha ereksion. Unë masturbohem dhe nuk kam pasur ndonjëherë probleme. Kurse tani jam vërtet i shqetësuar për të ardhmen. Por nëse kjo ndodh përsëri?”

Përgjigjia e psikologes:

“Kurse paratë. Seksi me një vajzë eskort nuk është njësoj si me një vajzë që e njeh mirë, që kujdesesh për të dhe mbi të gjitha që interesohet për ty. Për vajzën eskort ti je thjesht një klient për një marrëveshje biznesi. Ajo ishte një përvojë e keqe seksuale”.