2 vjet nga publikimi i saj, Vesa Luma tregon këngën që ia...

2 vjet nga publikimi i saj, Vesa Luma tregon këngën që ia kërkojnë në çdo koncert

399
0

Vesa Luma është emër shumë i dashur për publikun. Vesa Luma ka postuar një video në Instagram, në të cilën tregon se cilën këngë e këndon në koncert edhe pas 12 vitesh. Bëhet fjalë për projektin “Jemi dhe sjemi”, për të cilin këngëtarja thotë se e këndon me shumë qejf.

 

“12 vjet nga kjo kenge dhe serish ma kerkoni ne koncerte..  Serish do ta kendoj me qef.. Deri kur te lodhemi.. Apo nuk lodhemi  ”, ka shkruar ajo.

 

Për ndryshe, “S’paska qenë e shkrume” titullohet kënga e fundit nga Vesa, në duet me Denik Prizrenin.