Zbulohet foto e Kristjan Martinit (Sulaj), vrasësit të Nard Polisë në Shkodër

Zbulohet foto e Kristjan Martinit (Sulaj), vrasësit të Nard Polisë në Shkodër

1334
0

27 vjeçari i cili ka përdorur dy mbiemra (Sulaj dhe Martini) është larguar drejt Malit të Zi ditën e vrasjes, ndërkohë që është shpallur në kërkim nga policia. Dy ditë më parë policia arrestoi tre bashkëpunëtorët e autorit të vrasjes së biznesmenit Nard Polia. Janë vënë në pranga shtetasit Gilbert Toma, 26 vjeç, banues në lagjen “Skënderbeg”, Bashkia Shkodër, Kleandro Toma, 29 vjeç, lindur dhe banues në lagjen “Skënderbeg”, Shkodër dhe Alfred Martini, 20 vjeç, banues në fshatin Bardhaj, Shkodër.

13083114_1211849742161475_2287324842848226613_n.jpg

Kujtojmë se Nard Polia, 35, vjeç u ekzekutua 5 ditë më parë me breshëri plumbash në makinën e tij tip Fuoristradë