“Zbardhet” sherri mes Dafina Zeqirit dhe Ledri Vulës. Ja cila është e...

“Zbardhet” sherri mes Dafina Zeqirit dhe Ledri Vulës. Ja cila është e vërteta…

422
0

ledri_1474063158-9344207

Vetëm pak ditë më parë, në mediat sociale bëri bujë lajmi se në ditëlindjen e biznesmenit dhe politikanit Behgjet Pacolli, këngëtarët Ledri Vula dhe Dafina Zeqiri u zunë me njëri-tjetrin për arsye se secili prej tyre kërkonte të mbyllte mbrëmjen festive me performancën e vet.

Atë ç’ka ndodhur në të vërtetë mes dy ish-të dashurve e kanë sqaruar Aulona Musta dhe Fatma Haxhialiu në emisionin e tyre “Thumb”. Sipas burimeve të sigurta të dy gazetareve, e vërteta e kësaj ngjarjeje është ndryshe nga sa është folur deri sot.

Për të zbuluar të vërtetën, ndiqni “Thumb” në Top Channel ditën e shtunë, në orën 20:05. /blitz/