Tags Posts tagged with "“Zbardhet” sherri mes Dafina Zeqirit dhe Ledri Vulës. Ja cila është e vërteta…"

Tag: “Zbardhet” sherri mes Dafina Zeqirit dhe Ledri Vulës. Ja cila është e vërteta…

“Zbardhet” sherri mes Dafina Zeqirit dhe Ledri Vulës. Ja cila është...

Vetëm pak ditë më parë, në mediat sociale bëri bujë lajmi se në ditëlindjen e biznesmenit dhe politikanit Behgjet Pacolli, këngëtarët Ledri Vula dhe...