Xhesika Berberi dhe Adrola Dushi pozojnë së bashku (Foto)

Xhesika Berberi dhe Adrola Dushi pozojnë së bashku (Foto)

592
0

xhesika_1472670617-9853628

Dy modelet e njohura shqiptare Xhesika Berberi dhe Adrola Dushi aktualisht po jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për të zhvilluar karrierën e tyre atje.

Modelet simpatike kanë pozuar së bashku, ku dhe janë dukur shumë seksi, shkruan Indeksonline.

Kujtojmë se që të dyja këto bukuroshe janë natyrale për nga bukuria, dhe se deri më tash nuk kanë kryer as edhe një ndërhyrje kirurgjike.