Tags Posts tagged with "Xhesika Berberi dhe Adrola Dushi pozojnë së bashku (Foto)"

Tag: Xhesika Berberi dhe Adrola Dushi pozojnë së bashku (Foto)

Xhesika Berberi dhe Adrola Dushi pozojnë së bashku (Foto)

Dy modelet e njohura shqiptare Xhesika Berberi dhe Adrola Dushi aktualisht po jetojnë në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, për të zhvilluar karrierën e...