Vizita në Vau Dejës – I moshuari e vë në siklet Ramën, e thërret me sa mundet në emër

  909
  0

  ramaaaaaaaaaaaa

  Vizita e kryeministrit Edi Rama gjatë ditës së sotme në qytetin e Vau Dejës është shoqëruar dhe me situata të sikletshme.

  I tillë është dhe ky moment, ku një i moshuar me bastun i thërret nga lokali me sa mundet në emër.

  Nuk dihet se ç’hall kishte i moshuari, por Kryeministri zgjodhi ta injorojë duke mos iu përgjigjur.

  Dhe në momentin kur iu afrua një nga shoqëruesit e Kryeministrit, xhaja nuk u përmbajt duke i lëshuar edhe një ofendim.

  Shperndaje