VIDEO/ Xhaka dhe Ajeti ia marrin këngës në tren

VIDEO/ Xhaka dhe Ajeti ia marrin këngës në tren

451
0

Tifozët janë mbështetja më e madhe për një ekip futbolli, teksa gjatë vitit ato mundohen që të mbështesin lojtarët me duartrokitje, por dhe duke kënduar këngë të ndryshme në stadium. Periudha e fundvitit sjell dhe ndryshime, teksa edhe futbollistët mundohen që të tregojnë aftësitë e tyre. Ndër ta është edhe Taulant Xhaka së bashku me Albian Ajetin te Bazeli, teksa me rastin e Krishtlindjeve, ai së bashku me pjesën tjetër të ekipit kanë hipur në një tren për të improvizuar këngën “The Last Christmas”. Mesfushori i kombëtares sonë këtë herë ka treguar aftësitë e tij edhe në muzikë.