Tags Posts tagged with "VIDEO/ Xhaka dhe Ajeti ia marrin këngës në tren"

Tag: VIDEO/ Xhaka dhe Ajeti ia marrin këngës në tren

VIDEO/ Xhaka dhe Ajeti ia marrin këngës në tren

Tifozët janë mbështetja më e madhe për një ekip futbolli, teksa gjatë vitit ato mundohen që të mbështesin lojtarët me duartrokitje, por dhe duke...