VIDEO/ Surpriza e Ermal Mamaqit dhe Sali Berishës për Edi Ramën

VIDEO/ Surpriza e Ermal Mamaqit dhe Sali Berishës për Edi Ramën

425
0

mamaqi-berisha-ramaIsh-Kryeministri Sali Berisha do të jetë i ftuari i parë i Ermal Mamaqit në emisionin “Xing me Ermalin” në tv Klan që do të nisë më 24 shtator.

Mamaqi ka publikuar sot një video gjatë provave me Berishën, teksa e pyet nëse do t’i dhuronte një përqafim Kryeministrit Edi Rama sot në ditën botërore të paqes. Përgjigjia e ish-Kryeministrit shkaktoi shumë të qeshura në sallë.

Ndiqeni videon: