Tags Posts tagged with "VIDEO/ Surpriza e Ermal Mamaqit dhe Sali Berishës për Edi Ramën"

Tag: VIDEO/ Surpriza e Ermal Mamaqit dhe Sali Berishës për Edi Ramën

VIDEO/ Surpriza e Ermal Mamaqit dhe Sali Berishës për Edi Ramën

Ish-Kryeministri Sali Berisha do të jetë i ftuari i parë i Ermal Mamaqit në emisionin “Xing me Ermalin” në tv Klan që do të...