VIDEO/ Sarandë, makina hyn furishëm brenda një dyqani, plagoset shitësja. Ja pamjet

VIDEO/ Sarandë, makina hyn furishëm brenda një dyqani, plagoset shitësja. Ja pamjet

366
0

14124506_607188686119454_3216577204196937184_o

Një makinë ka përfunduar brenda një butiku në Sarandë, me furi, duke plagosur shitësen. Plagë ka marrë dhe shoferi i makinës si dhe një person i tretë, ende i paidentifikuar.

Sipas burimeve, shoferi ka tentuar të shmangë një kalimtar, për të mos e shtyput dhe ka devijuar rrugën në trotuar, me shpejtësi.