Tags Posts tagged with "plagoset shitësja. Ja pamjet"

Tag: plagoset shitësja. Ja pamjet

VIDEO/ Sarandë, makina hyn furishëm brenda një dyqani, plagoset shitësja. Ja...

Një makinë ka përfunduar brenda një butiku në Sarandë, me furi, duke plagosur shitësen. Plagë ka marrë dhe shoferi i makinës si dhe një...