VIDEO/ Modelja performon skena seksi, shikoni ku e kafshon gjarpri

VIDEO/ Modelja performon skena seksi, shikoni ku e kafshon gjarpri

1190
0

snakebite-549730Në këtë video, të postuar fillimisht në rrjetet sociale, vajza e veshur me fustan, bën skena seksi teksa në duar mban një gjarpër.

Ajo nuk i frikësohet gjarprit, por e ledhaton dhe e afron te goja, madje edhe e lëpin me gjuhë. Por, pas këtij momenti, gjarpri e kafshon atë në gjoks.

Ajo bërtet teksa djemtë rreh saj nxitojnë ta largojnë nga zvarraniku.

Video që është parë më shumë se 500.000 herë, është filmuar në një vend të panjohur, shkruan një ditë më parë britanikja “Daily Star”. /Syri.net/