VIDEO – FOTO/ Vendi sekret ku harbohen femrat. Ja çfarë ndodh sot...

VIDEO – FOTO/ Vendi sekret ku harbohen femrat. Ja çfarë ndodh sot në mbrëmje në “komunitetin e nëndheshëm të lojërave”

732
0

b6421c9c48c1a68a876734c756456f83

Një klub seksi për të kënaqur ekskluzivisht femrat është hapur në Sydney dhe ka vendosur të nxehë atmosferën në eventin e dytë.

“Skirt Club” është përshkruar si “një komunitet i nëndheshme për vajzat që luajnë me vajzat”dhe ofron dy nivele argëtimi për një listë të veçantë anëtarësh, raporton “Daily Mail”, shkruan Syri.net.

Më 29 qershor, klubi i natës kishte eventin e parë, një festë me minifunde.

Por, mbrëmjen vonë të kësaj të shtune, në klubin e natës do të zhvillohet një tjetër festë e nxehtë me një stripstiste të famshme, e njohur si “Vegas Hart”, që me kërcimet e ndyra do të kënaqë femrat pjesëmarrëse.

Në këtë klub, për meshkujt, hyrja është e ndaluar. /Syri.net/