VIDEO – FOTO/ Sherri mes reperave – Momentet teksa Varrosi bëhej gati...

VIDEO – FOTO/ Sherri mes reperave – Momentet teksa Varrosi bëhej gati për operim

1052
0

asbas2323Këto janë disa foto dhe video kur para se reperi “Varrosi” i nënshtrohet operimit, sipas Indeksonline.

Gjatë ditës së sotme, grupi OTR pjesë e së cilës është Noizy dhe Varrosi, është përleshur me Cozman dhe disa familjarë të tij, në qendër të Prishtinës. Ngjarja ndodhi para hotelit ‘Swiss Diamond’ në Prishtinë.