Tags Posts tagged with "VIDEO – FOTO/ Sherri mes reperave – Momentet teksa Varrosi bëhej gati për operim"

Tag: VIDEO – FOTO/ Sherri mes reperave – Momentet teksa Varrosi bëhej gati për operim

VIDEO – FOTO/ Sherri mes reperave – Momentet teksa Varrosi bëhej...

Këto janë disa foto dhe video kur para se reperi “Varrosi” i nënshtrohet operimit, sipas Indeksonline. Gjatë ditës së sotme, grupi OTR pjesë e së...