VIDEO-FOTO +18/ Vajza topless, lojëra seksuale dhe alkool. Ja çfarë ndodh në...

VIDEO-FOTO +18/ Vajza topless, lojëra seksuale dhe alkool. Ja çfarë ndodh në lokalet e natës Qipro

2025
0

37948B7800000578-3758522-image-a-67_1472140753205-1

otot dhe pamjet e mëposhtme tregojnë se çfarë ndodh në lokalet e natës në resortin Ayia Napa në Qipro.

Ky resort, i njohur në botë për plazhi e mrekullueshëm dhe jetën e shfrenuar që bëhet, ofron ditët më të çmenduara për turistët.

Të gjithë janë pothuajse të dehur gjatë gjithë ditës me alkool. Femra gjysmë të zhveshura, topless, lojra seksuale dhe askush s’do t’ia dijë për asgjë.

Më poshtë, shikoni se çfarë ndodh: