VIDEO/ Albana Osmani “thumb” për Fiks Fare?

VIDEO/ Albana Osmani “thumb” për Fiks Fare?

629
0

albana-osmani-sexy-gjoks-1Moderatorja e Top Channel Albana Osmani ka publikuar një video në Instagram ku përgëzon zgjedhjen e Belen Rodriguez dhe Michelle Hunziker si moderatore të programit “Striscia la noticia” në Itali analog me “Fiks Fare” në Shqipëri.

“Striscia ne vendin fqinj zgjodhi dy te preferuarat e mia, Mishelle Hunziker dhe Belen!,”-shkruan Osmani në Instagram. Mos vallë ishte edhe një “thumb” për “Fiks Fare” që në përzgjedhjen e moderatorëve të kishte vendosur për Albanën?/Gazeta Express/