Tags Posts tagged with "VIDEO/ Albana Osmani “thumb” për Fiks Fare?"

Tag: VIDEO/ Albana Osmani “thumb” për Fiks Fare?

VIDEO/ Albana Osmani “thumb” për Fiks Fare?

Moderatorja e Top Channel Albana Osmani ka publikuar një video në Instagram ku përgëzon zgjedhjen e Belen Rodriguez dhe Michelle Hunziker si moderatore të...