VIDEO +18/ Policët filmohen duke bërë seks gjatë shërbimit

VIDEO +18/ Policët filmohen duke bërë seks gjatë shërbimit

852
0

policet

Një skandal ka tronditur Kenian pasi dy policë janë filmuar nga kamerat e sigurisë teksa kryejnë marrëdhënie seksuale.

Bëhet fjalë për një polic i cili kryen seks me policen, ndërsa menjëherë pas skandalit të dy janë pezulluar nga puna.

Videoja e cila është bërë publike dhe po bën xhiron e botës në rrjetet sociale është filmuar në zyrën e një drejtuesi të lartë të policisë.

Çifti kryen seks pa u shqetësuar nga njeri, klikoni mbi videon dhe shikoni këtë mega skandal.

Shperndaje